Simülatör Merkezimiz

B737-800 Simülatörün de tüm havayolları için mülakat ve assessment öncesi kendinizi geliştirin..
Detaylar

Home Cockpıt Üretim ve Satış

Boeing 73711 Ng, Airbus A320, F16,Cessna 172 & 182 simülatörlerini uygun fiyatlarla evinize kurabilirsiniz..
Detaylar

Simülatör Etkinlik Ve Kiralama

DreamFlight simülatörlerini kısa veya uzun dönem olmak üzere avantajlı koşullarla kiralayabilirsiniz..
Detaylar

Neden Dreamflight?

Dream Flight 38 senedir bilinçli olarak sahip olunan bir tutkunun ve 15 senelik bir havacılık birikiminin bu tutkuyu ve hayali taşıyan insanlar ile paylaşılmasıdır.

Asıl olarak birçok çeşitli nedenle uzun eğitimler ve ciddi maddi harcamalar yapamayanların pilotluk düşlerini gerçeğe en yakın şekilde kendi evlerinde veya Dream Flight Simulasyon Merkezlerinde hayata geçirmelerini sağlayan bir projedir.

Pilotluk hayali yada bir yolcu uçağını sürme hayali olan kişilerin Dream Flight Simülatörlerini kullanarak bu hayallerini gerçekleştirmeleri çok kolaydır.Simulatörler özel yazılım ve özel bir ekiple hazırlanmış olup uçuş keyfini en gerçekçi şekilde hissettirmeyi planlamaktır.

Detaylar

Boeing 737NG

Boeing737 simülatörümüz modernize edilmiş ve özel olarak hazırlanmış yazılımlara sahiptir. İçersin de bulunun yazılımlar sizlere gerçek bir uçuş hissi yaşatmak için hazırlanmıştır.

Simülatör merkezimizde bulunan 2 adet Boeing 737 Simülatörlerimizden biri sabit olarak gerek profesyonel eğitim gerekse hobi uçuşları için ofisimizde hizmet vermektedir. Ofisimizde bulunan 180 Derecelik görüntü sistemi uçuşlarınıza tam bir gerçekçilik katmak için tasarlanmıştır.
Geliştirilmiş Projeksiyon Sistemi

Boeing 737NG simülatörümüz 180° gerçekçi görüntü sistemine sahiptir.

Geliştirilmiş Ses Sistemi

Boeing 737NG simülatörümüz 7+1 geliştirilmiş ses sistemine sahiptir.

Özel Kontrol Paneli

Boeing 737NG simülatörümüz Özel kontrol yazılımına sahiptir. Tüm hava koşulları ve her türlü teknik arızayı simüle edebilirsiniz.

Sistem

Boeing737 simülatörümüz modernize edilmiş ve özel olarak hazırlanmış yazılımlara sahiptir. İçersin de bulunun yazılımlar sizlere gerçek bir uçuş hissi yaşatmak için hazırlanmıştır.

Eğitimlerimiz

Ekonomik ve Kaliteli Homecockpit mi arıyorsunuz? Doğru adrese geldiniz.

Son Etkinlik ve Duyurular

0

Rezervasyon Yapıldı

0

Saat Uçuş Yapıldı

0

Mutlu Müşteri

0

Assessment Eğitimi Verildi