Havayolu Mülakat ve Assesment Eğitimleri

1-Assesment Eğitimleri

Uçuş okulunu bitirdiniz ve havayolu şirketlerinin sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz? Dreamflight uçuş eğitim merkezi bu konuda en büyük destekçiniz, şimdiye kadar yüzlerce kişiye Türkiye’de ki tüm havayollarının assesment senaryoları için eğitim veren merkezimiz havayolları simülatör sınavlarında gösterdiği %98.9 başarı oranı ile bu hizmetlerini taçlandırmıştır.

Havayolu simülatör testleri öncesinde DreamFlight737 simülatöründe uçmak sizlere;

  • Direkt Assesment senaryolarına yönelik pratik imkanı,
  • Hatalarınızı net olarak görebilme ve giderebilme imkanı,
  • Çapraz kontrol ve durumsal farkındalığınızı geliştirme imkanı,
  • Eğitiminiz boyunca uçtuğunuz uçaklardan gerek performans gerekse özellik olarak çok farklı olan yolcu uçaklarına kısa sürede intibak etme imkanı sağlamaktadır.

Deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde alacağınız bu eğitimler yıllar süren emeğinizin ve harcadığınız kaynakların size en olumlu şekilde geri dönmesi için yardımcı olacaktır.

 

2-Mülakat Eğitimleri

Başta Türk  Hava Yolları olmak üzere tüm havayollarının mülakat aşaması zorlu bir süreçtir. Yıllarca  hayal ettiğiniz ve emek verdiğiniz pilotluk kariyerinizin kırılma noktası olan Mülakat sürecinde en doğru yöntemlerle bilgilendirilmeniz bu aşamayı başarı ile geçmenizin anahtarıdır. Bu süreçte Dreamflight uçuş eğitim merkezi olarak  4 ve 6 Saatlik paketlerimizle önce Boeing 737 Simülatöründe yapacağımız briefing ve uçuş ardından uzman eğitmenlerimizle yapacağınız  gerçekçi bir mülakatla sizleri bu sürece en profesyonel şekilde hazırlamaktayız.

Daha önce çıkmış sorular ve çıkması muhtemel soruların yanısıra havacılık ile ilgili tüm merak ettiğiniz konulara en doğru  şekilde cevap verme amacında olan DreamFlight,  bugüne kadar verdiği mülakat eğitimleri sonunda sınavlara giren adayların  %97 ‘in üzerinde bir başarı göstermesiyle kendini ispat etmiştir.

Tüm soru, eğitim programlarımız ve randevu için  iletişim formunu doldurabilir veya 0212 661 35 08  telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.