Dünya her geçen gün küçülüyor. Zamanın değeri de aynı oranda büyüyor. Zamanın bu kadar değerli olduğu bir ortamda seyahat etme zorunluluğu varken uçuş korkunuz var ise bu sizin için büyük engel teşkil edecektir.

Uçuş korkusu eğitimlerimiz klinik bir psikolog ve uzman uçucu personelimiz ile birlikte 4 saatlik paket halinde verilmektedir. Psikologla yapılacak ilk görüşme ardından uçuş korkunuzun temel nedeni üzerine bilgi edinilecek ve arkasından yapılacak 2 saatlik simülatör uçuşun ile bu korkunuzu beraberce yenmek için çalışmalarda bulunulacaktır.Yapılacak son bir psikolog görüşmesi ardından bu korkunuzdan tamamen arınmış ve artık keyifle uçan bir yolcu olarak uçuşlara katılmanız tek hedefimizdir.

Arzu edilen katılımcılarımız ile ek hizmet olarak küçük bir uçak ile uçma yada orta mesafeli bir uçak yolculuğuna beraberce çıkma seçeneklerimiz de mevcuttur.

Tüm soru, eğitim programlarımız ve randevu için iletişim formunu doldurabilir veya 0212 661 35 08 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.