Dream Flight Simulatörleri, 35 senelik bir tutkunun 15 senelik bir tecrübeyle bir araya gelmesi sonucu  profesyonel  ve ev kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Sunduğu birçok  çözüm ve alternatif ile Dream Flight simulatörleri kullanıcılarına havacılığı en gerçekçi şekilde profesyonelce deneyimleme imkanı vermektedir.

2010 yılından beri Avrupa ve Asya’da çeşitli ülkelerde müşterilerine ulaşan Dream Flight,  Eylül 2012 yılında Türkiye’deki ilk özel kullanıma açık simulatör projesini hayata geçirerek Türkiye’de ki havacılık tutkunları ile buluşmuştur.

Profesyonel eğitim kurumlarının yanısıra Türkiye’de  içinde havacılık tutkusu bulunan herkese ulaşmayı hedefleyen Dream Flight , ilk olarak   2012-2013 öğrenim yılında özel bir okulda kurduğu simülatör ile ilkokul ve lise öğrencilerini havacılıkla tanıştırmıştır.

Pilotaj eğitimi ve tip eğitimi süresince  , eğitim kurumlarına ve havayolu pilot adaylarına profesyonel çözümler sunan Dream Flight , Boeing 737 , Airbus A320, Cessna 182 with Garmin 1000 ve F16 tiplerinde simulatörler  üretmektedir.


Türkiye’de bir İlk !! Galleria AVM’de Dream Flight Boeing 737 Simulatörü

 

 

back to top