CRM KURUL MÜLAKAT EĞİTİMİ

Kariyerinizi şansa bırakmayın!

Herkesin hayalidir değil mi uçmak bir uçağa hükmetmek ofisinizin gökyüzünde olması zorlu ofisinizin gökyüzü olması

Zorlu Süreçler sonunda geldiğiniz bu aşamada Deneyimli Dreamflight ekibi olarak yanınızdayız.

Bu süreçte sizlerle olan eğitim paketlerimiz şu şekilde;

BİREYSEL CRM KURUL MÜLAKATI PAKETİ

Bireysel CRM ve Kurul Mülakatı paketimizde 4-6 saat arasında değişen eğitimlerimizle sizlere,
Bu süreçte destek olmayı hedeflemekteyiz. Şimdiye kadar 150 yi aşkın öğrencimizden elde ettiğimiz başarılı sonuçlar bizlerin bu konuda ki en büyük referansıdır.

Güncel sorularımız ve bilgili eğitmenlerimiz vasıtası ile sizlere kapıdan girdiğiniz andan itibaren neler yapmanız gerektiği, nasıl konuşmanız, ve oturma şeklinize kadar her konuda yardımcı olmaktayız.

Eğitimlerimizde kullandığımız Boeing 737 simülatörü ile ise bu tecrübeyi yaşamış olacak ve sürecinize daha donanımlı bir şekilde girmiş olacaksınız.

Bireysel CRM ve Kurul Mülakatı Paketi ;

4 Saat 1000₺ (Bin TL) 

6 Saat 1200₺ (Binikiyüz TL) 

GRUP CRM KURUL MÜLAKATI PAKETİ

Grup eğitimlerimizde 6 kişilik sınıflar da vereceğimiz eğitimler ile interaktif bir şekilde tüm adaylarımızı ağırlıklı olarak psikolojik ve teknik konularda bilgilendirmekte aynı zamanda Boeing 737 simülatörünü ile body olarak yapacağınız uçuşlarla sadece teorik değil uçuş eğitimi
de almış olacaksınız.

Grup CRM ve Kurul Mülakatı Paketi ;

4 Saat 600₺ (Altıyüz TL) 

CRM PAKETİ

Dlr sürecini atlattıktan sonra İstanbul üniversitesinde gireceğiniz bu aşamada genellikle psikolojik ve kişilik analizi ile geçen aşamada uzman eğitmenlerimiz ile sizlere mülakata girdiğiniz andan itibaren yapmanız ve konuşmanız gereken her konuda destek olmaktayız.

CRM Paketi ;

4 Saat 1000₺ (Bin TL)

6 Saat 1200₺ (Binikiyüz TL)  

MÜLAKAT PAKETİ

Crm sürecini atlatmış adaylarımız için olan bu eğitimizde sizlere ağırlıklı  olarak teknik bilgiler konusunda eğitim vermekteyiz.Bu eğitimimizde Boeing 737 simülatöründe gerçekçi ve her saniyesi size bilgi aktarılan uçuşla başlamakta sonrasında Türk hava yollarının güncel bilgileri hakkında çalışma ve en son olarak diğer uçak modelleri hakkında yapacağımız çalışma ile sizleri bu sürece en donanımla şekilde hazırlamaktayız.

Kurul Mülakatı Paketi ;

4 Saat 1000₺ (Bin TL)

6 Saat 1200₺ (Binikiyüz TL)  

0000

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*