Dreamflight Simülatör Merkezi

Dreamflight Online Simülatör Merkezine Hoşgeldiniz!

Simülatör merkezimiz Ataköy’de bulunan Galeria AVM’nin “B” katında bulunmaktadır. Simülatör merkezimizde 2 adet Boeing 737 Simülatörü bulunmaktadır. Simülatör merkezimizde bulunan 2 adet Boeing 737 Simülatörlerimizden biri sabit olarak gerek profesyonel eğitim gerekse hobi uçuşları için ofisimizde hizmet vermektedir. Ofisimizde bulunan 180 Derecelik görüntü sistemi gerçekçilik katmak için tasarlanmıştır.

Dreamflight Boeing 737NG Simülatörü

 

Geliştirilmiş Projeksiyon Sistemi

Boeing 737NG simülatörümüz 180° gerçekçi görüntü sistemine sahiptir.

Geliştirilmiş Ses Sistemi

Boeing 737NG simülatörümüz 7+1 geliştirilmiş ses sistemine sahiptir.

Özel Kontrol Paneli

Boeing 737NG simülatörümüz Özel kontrol yazılımına sahiptir. Tüm hava koşulları ve her türlü teknik arızayı simüle edebilirsiniz.

Geliştirilmiş Yazılım

Boeing737 simülatörümüz modernize edilmiş ve özel olarak hazırlanmış yazılımlara sahiptir. İçersin de bulunun yazılımlar sizlere gerçek bir uçuş hissi yaşatmak için hazırlanmıştır.

Sizlere Ne Sunuyoruz ?

Kolay Ulaşım

Simülatör merkezimiz Galleria Avm’nin içersin de “B” katında yer almaktadır. Metro, Metrobus, ve Halk Otobüsleri ile kolayca ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Özel araç ile gelecek misafirlerimiz için ücretsiz açık ve kapalı otopark imkanı sağlanmaktadır.

Sertifika

Boeing 737-800 Simülatörü ile yapacağınız başarılı uçuş deneyiminin ardından. Sizler için hazırlanmış özel sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Sertifika örneği için tıklayınız.

Deneyimli Eğitmenler

Sizlere uçuş deneyiminiz boyunca hizmet verecek güler yüzlü, deneyimli eğitmenler sizlerin tüm sorularını cevaplamak için sabırsızlık ile bekliyor.

Ücretsiz İkramlar

Simülatör merkezimizi ziyarete gelen bütün ziyaretçilerimiz ikramlarımız dan yararlanabilir.

Dreamflight737 Simülatörü