Hakkımızda

Dreamflight

DreamFlight , 1999 yılından beri havacılığın çeşitli alanlarında çalışan ekiptarafından yaratılan ve 2011 yılından beri faaliyet gösteren bir markadır. Alanında yüksek deneyime sahip yönetim, eğitmen ve teknik kadrosu ile hizmet veren DreamFlight , başta pilotaj destek eğitimleri olmak üzere çeşitli uçaklara ait profesyonel , eğitim amaçlı ve ev kullanımıda yönelik simülatör sistemleri üretmektedir.

Başarılar

Assessment 98
Sanal Pilotaj 90
CRM Mülakat 97
Online Eğitim 96

 

Dreamflight

DreamFlight, Ataköy Galleria AVM içinde bulunan 2 adet Boeing 737 NG ve 1 adet Cessna 172 simulatörü ile verdiği kaliteli hizmete devam etmektedir. Şirketimizin başlıca faaliyet alanı olan eğitim konusunda gerek hali hazırda pilotaj eğitimlerini sürdüren pilot adayları gerekse eğitimlerini bitirip havayollarına girmek için simülatör sınavlarına hazırlanan pilotlar DreamFlight Simülatörlerinde çalışmalar yapmaktadırlar.
DreamFlight sadece pilot adayları ve pilotlara değil havacılık tutkunu tüm misafirlerine aynı profesyonellikte hizmet verip insanları bu güzel meslek ile tanıştırmak ve havacılık sektörü hakkında en doğru bilgileri vermeyi kendine amaç edinmiştir.
Gerek daha detaylı bilgi vermek gerekse bu eşsiz deneyimi yerinde yaşatmak ve en önemlisi siz değerli dostlarımızla tanışmak için sizleri Ataköy Galleria AVM B katına bekliyoruz.