DreamFlight, 1999 yılından beri havacılığın çeşitli alanlarında çalışan ekiptarafından yaratılan ve 2011 yılından beri faaliyet gösteren bir markadır. Alanında yüksek deneyime sahip yönetim, eğitmen ve teknik kadrosu ile hizmet veren DreamFlight , başta pilotaj destek eğitimleri olmak üzere çeşitli uçaklara ait profesyonel , eğitim amaçlı ve ev kullanımıda yönelik simülatör sistemleri üretmektedir.

DreamFlight, Ataköy Galleria AVM içinde bulunan 2 adet Boeing 737 NG simulatörü ile verdiği kaliteli hizmete devam etmektedir. Şirketimizin başlıca faaliyet alanı olan eğitim konusunda gerek hali hazırda pilotaj eğitimlerini sürdüren pilot adayları gerekse eğitimlerini bitirip havayollarına girmek için simülatör sınavlarına hazırlanan pilotlar DreamFlight Simülatörlerinde çalışmalar yapmaktadırlar.

DreamFlight sadece pilot adayları ve pilotlara değil havacılık tutkunu tüm misafirlerine aynı profesyonellikte hizmet verip insanları bu güzel meslek ile tanıştırmak ve havacılık sektörü hakkında en doğru bilgileri vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Gerek daha detaylı bilgi vermek gerekse bu eşsiz deneyimi yerinde yaşatmak ve en önemlisi siz değerli dostlarımızla tanışmak için sizleri Ataköy Galleria AVM B katına bekliyoruz.

Her uçuş farklı bir deneyim!

Deneyimlerimiz

10000

Saat Uçuş

500

Kurumsal Etkinlik

1200

Havayolu Hazırlık Eğitimi

Başarıya giden yol eğitimden geçer!

Tecrübeli ve Deneyimli Eğitmenler

Havayollarının uygulamış olduğu CRM, Assessment süreçlerinde tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile önemli noktalarda fark yaratın.

Assesment Başarı Oranı
95%
CRM Mülakat Başarı Oranı
97%