Simülatör merkezimizde 1 adet Boeing 737-800 Simülatörü bulunmaktadır. Simülatör merkezimizde bulunan 1 adet Boeing 737-800 Simülatörlerimizden biri sabit olarak gerek profesyonel eğitim gerekse hobi uçuşları için ofisimizde hizmet vermektedir. Ofisimizde bulunan 180 Derecelik görüntü sistemi gerçekçilik katmak için tasarlanmıştır.

DreamFlight, Ataköy Galleria AVM içinde bulunan 2 adet Boeing 737 NG ile verdiği kaliteli hizmete devam etmektedir. Şirketimizin başlıca faaliyet alanı olan eğitim konusunda gerek hali hazırda pilotaj eğitimlerini sürdüren pilot adayları gerekse eğitimlerini bitirip havayollarına girmek için simülatör sınavlarına hazırlanan pilotlar DreamFlight Simülatörlerinde çalışmalar yapmaktadırlar.

DreamFlight sadece pilot adayları ve pilotlara değil havacılık tutkunu tüm misafirlerine aynı profesyonellikte hizmet verip insanları bu güzel meslek ile tanıştırmak ve havacılık sektörü hakkında en doğru bilgileri vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Gerek daha detaylı bilgi vermek gerekse bu eşsiz deneyimi yerinde yaşatmak ve en önemlisi siz değerli dostlarımızla tanışmak için sizleri Ataköy Galleria AVM B katına bekliyoruz.

Görsel Sistem

Boeing 737NG simülatörümüz 180° gerçekçi görüntü sistemine sahiptir.

Ses Sistemi

Boeing 737NG simülatörümüz 7+1 geliştirilmiş ses sistemine sahiptir.

Kontrol Paneli

Tüm hava koşulları ve her türlü teknik arızayı simüle edebilirsiniz.

Gerçekçilik

Simülatörümüz modernize edilmiş ve özel olarak hazırlanmış yazılımlara sahiptir.

Her uçuş farklı bir deneyim!

Deneyimlerimiz

10000

Saat Uçuş

500

Kurumsal Etkinlik

1200

Havayolu Hazırlık Eğitimi

Başarıya giden yol eğitimden geçer!

Tecrübeli ve Deneyimli Eğitmenler

Havayollarının uygulamış olduğu CRM, Assessment süreçlerinde tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile önemli noktalarda fark yaratın.

Assesment Başarı Oranı
95%
CRM Mülakat Başarı Oranı
97%