mulakat2154578

Başta Türk  Hava Yolları olmak üzere tüm havayollarının mülakat aşaması zorlu bir süreçtir. Yıllarca  hayal ettiğiniz ve emek verdiğiniz pilotluk kariyerinizin kırılma noktası olan Mülakat sürecinde en doğru yöntemlerle bilgilendirilmeniz bu aşamayı başarı ile geçmenizin anahtarıdır. Bu süreçte Dreamflight uçuş eğitim merkezi olarak  4 ve 6 Saatlik paketlerimizle önce Boeing 737 Simülatöründe yapacağımız briefing ve uçuş ardından uzman eğitmenlerimizle yapacağınız  gerçekçi bir mülakatla sizleri bu sürece en profesyonel şekilde hazırlamaktayız.

Daha önce çıkmış sorular ve çıkması muhtemel soruların yanısıra havacılık ile ilgili tüm merak ettiğiniz konulara en doğru  şekilde cevap verme amacında olan DreamFlight,  bugüne kadar verdiği mülakat eğitimleri sonunda sınavlara giren adayların  %97 ‘in üzerinde bir başarı göstermesiyle kendini ispat etmiştir.

Tüm soru, eğitim programlarımız ve randevu için  iletişim formunu doldurabilir veya 0212 661 35 08  telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.